0352 240 17 40 - 41 Mimarsinan Organize San. Böl. 13. Cad. No:32 KAYSERİ Pzt. - Cts. 08:30 - 18:00

ANADOLU ÇELİK EŞYA

Hakkımızda


Anadolu Çelik Eşya A.Ş. 1972 yılında Merhum Zihni GERGİN tarafından Kayseri’de kuruldu. Toplam 8000 m2 kapalı alan ve 5000 m2 açık alana sahip, Kayseri Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesindeki tesisinde ana üretimlerini yapmaktadır, diğer taraftan 7000 m2 lik hammadde ve nihayi ürün deposu ile özellikle, DMO, Yurtkur, TOKİ, TSK, Milli Eğitim Bakanlığı, Kızılay, gibi kamu kurumlarına hizmet vermenin yanısıra, 12 ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir.


Kalite Politikamız


ANADOLU ÇELİK EŞYA A.Ş. olarak hedefimiz, müşterilerimizin ürünlerimize duyduğu güveni korumak, ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, sektöründe öncü ve lider olmaktır.Hedefimiz;yurt dışı ve içinde müşteri güvenini artırmak ve dünya markası olmaktır. Markamızın tüm ürünlerinde, kalite ve standardı yüksek malzemeler kullanılmaktadır. İhracat, kalite ve ürün geliştirme gibi alanlarda gösterdiği başarının yanı sıra ANADOLU ÇELİK EŞYA A.Ş. içinde yaşadığı topluma karşı sorumluluk bilinciyle insana ve ekolojik değerlere duyarlı bir üretim stratejisi benimsemiştir.


Hizmetlerimiz


İnsana ve çevreye değer verip, kaynakları doğru seçip planlı kullanarak ulaşacağımıza inanıyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alan ANADOLU ÇELİK EŞYA A.Ş. müşterilerinden gelen istek ve önerileri dikkate alarak üretimini şekillendirir. Ürün kalitesi ve güvenliğini ön planda tutan firmamız, tasarımdan tüketici kullanımına kadar var olan süreçte Toplam Kalite Yönetimini benimsemektedir. ANADOLU ÇELİK EŞYA A.Ş. yönetim sisteminin sürekliliği ve başarısında ekip çalışmasının yanı sıra çalışanların duyarlılığının büyük önem taşıdığı bilinciyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.


Misyonumuz


Müşterilerimize, daha kaliteli bir yaşam için ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri müşteri memnuniyetini temel alarak, sosyal çevre sorumluluğu bilinciyle sunmaktadır.


Vizyonumuz


Kurulduğumuzdan itibaren kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetleri; kendi alanımızda başlattığımız öncü çalışmaları, sürekli yenilenen teknolojisiyle hep daha yeni ve tam zamanında sunmak,birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktır.